Migrate (7.x-2.6) - en to ca translation catalogue (78 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Low
ca: Baixa

en: View
ca: Mostra

en: Menu
ca: Menú

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Imported
ca: Importat

en: Options
ca: Opcions

en: Done
ca: Fet

en: Module
ca: Mòdul

en: Creation date
ca: Data de creació

en: items
ca: elements

en: Warning
ca: Avís

en: N/A
ca: No aplica

en: Items
ca: Elements

en: Medium
ca: Mitjana

en: Configuration
ca: Configuració

en: Destination
ca: Destí

en: Class
ca: Classe

en: Task
ca: Tasca

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Operation
ca: Operació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: seconds
ca: segons

en: No messages
ca: No hi ha missatges

en: Messages
ca: Missatges

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Source
ca: Font

en: Query
ca: Consulta

en: Path alias
ca: Àlies de camí

en: Notice
ca: Notificació

en: Migrate
ca: Migració

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Source field
ca: Camp original

en: Execute
ca: Executa

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Source data
ca: Data d'origen

en: Importing
ca: Important

en: Registration
ca: Registre

en: Migration
ca: Migració

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Menu links
ca: Enllaços de menú

en: The total number of times the node has been viewed.
ca: El nombre total de vegades que s'ha vist el node.

en: The total number of times the node has been viewed today.
ca: El nombre total de vegades que s'ha vist el node avui.

en: The most recent time the node has been viewed.
ca: L'últim cop que el node ha estat visualitzat.

en: Dependency
ca: Dependència

en: Active status
ca: Estat actiu

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
ca: No es pot copiar el fitxer especificat %file a %destination.

en: Invalid PHP memory_limit !limit
ca: Límit de memòria PHP invàlid: !limit

en: Custom blocks
ca: Blocs personalitzats

en: The menu name. Primary key.
ca: El nom del menú. Clau primària.

en: The human-readable name of the menu.
ca: El nom llegible-pels-humans del menú.

en: A description of the menu
ca: Una descripció del menú

en: The menu link ID (mlid) is the integer primary key.
ca: L'ID de l'enllaç de menú (mlid) és l'enter clau primària.

en: The name of the module that generated this link.
ca: El nom del mòdul que ha generat aquest enllaç.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth.
ca: Pes de l'enllaç entre els enllaços en el mateix menú a la mateixa profunditat.

en: Hard
ca: Difícil
