Migrate (7.x-2.6) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Update
mg: Ovana

en: Medium
mg: Antonony

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Source
mg: Loharano

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
