Migrate (7.x-2.6) - en to ur translation catalogue (30 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Priority
ur: ترجیح

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Update
ur: تجدید

en: Low
ur: کم

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Menu
ur: مینیو

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ

en: Items
ur: سرخیاں

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Dependencies
ur: احتیاجات
