Migrate (7.x-2.7-rc1) - en to be translation catalogue (50 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Variable
be: Зменная

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Menu
be: Меню

en: Unknown
be: Невядомы

en: Error
be: Памылка

en: Options
be: Налады

en: Done
be: Зроблена

en: Module
be: Модуль

en: Warning
be: Увага

en: N/A
be: Не даступна

en: Items
be: Элементы

en: Medium
be: Сярэдні

en: Configuration
be: Налады

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Operation
be: Аперацыя

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Source
be: Крыніца

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Path alias
be: Шлях сіноніма

en: Notice
be: Паведамленне

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
be: Вызначаны файл %file не можа быць скапіяваны ў %destination.

en: Custom blocks
be: Уласныя блокі

en: Source id
be: Крыніца id

en: The menu name. All links with the same menu name (such as 'navigation') are part of the same menu.
be: Назва меню. Усе спасылкі з адною назваю (як навігацыя) з'яўляюцца адным меню.
