Migrate (7.x-2.7-rc1) - en to bs translation catalogue (33 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Priority
bs: Prioritet

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Low
bs: Nisko

en: View
bs: Pregled

en: Menu
bs: Meni

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Error
bs: Greška

en: Options
bs: Opcije

en: Medium
bs: Srednje

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Messages
bs: Poruke

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.

en: Source
bs: Izvor

en: Query
bs: Upit

en: Revert
bs: Vratiti

en: Path alias
bs: Pseudonim putanje

en: Default value
bs: Defaultne postavke
