Migrate (7.x-2.7-rc1) - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Low
hy: Ցածր

en: View
hy: Դիտել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Items
hy: Տարրեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
hy: Նշված ֆայլը %file  հնարավոր չէ պատճենվել %destination-ում:
