Migrate (7.x-2.7-rc1) - en to my translation catalogue (36 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Error
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Dependency
my: မှီခိုသည့်အရာများ

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
