Migrate (7.x-2.7-rc1) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
