Migrate (7.x-2.7-rc1) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Error
ug: خاتالىق

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Done
ug: تۈگىدى

en: OK
ug: جەزملەش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Source
ug: مەنبە

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Menu links
ug: تىزىملىك ئۇلانمىسى
