Migrate (7.x-2.7) - en to ast translation catalogue (34 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Low
ast: Baxu

en: View
ast: Vista

en: Menu
ast: Menú

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Error
ast: Fallu

en: Options
ast: Opciones

en: Done
ast: Fechu

en: N/A
ast: N/D

en: Items
ast: Elementos

en: Medium
ast: Mediu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Operation
ast: Operación

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.

en: Revert
ast: Desfacer

en: Path alias
ast: Alias del camín
