Migrate (7.x-2.7) - en to dz translation catalogue (25 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།
