Migrate (7.x-2.7) - en to jv translation catalogue (40 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Variable
jv: Variabel

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Low
jv: Endhép

en: View
jv: Tampilan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Error
jv: Salah

en: Options
jv: Opsi

en: Done
jv: Rampung

en: Module
jv: Modul

en: Warning
jv: Weling

en: Items
jv: Item

en: Medium
jv: Sedheng

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Operation
jv: Operasi

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: Revert
jv: Baléknā

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
jv: Berkas spesifik %file ora bisa disalin marang %destination.
