Migrate (7.x-2.7) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
