Migrate (7.x-2.8-beta1) - en to cs translation catalogue (65 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Variable
cs: Proměnná

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Low
cs: Nízká

en: View
cs: Zobrazit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Done
cs: Hotovo

en: Module
cs: Modul

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Warning
cs: Varování

en: Items
cs: Položky

en: Medium
cs: Střední

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Destination
cs: Cíl

en: Class
cs: Třída

en: Level
cs: Úroveň

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Operation
cs: Operace

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: seconds
cs: sekund

en: No messages
cs: Žádné zprávy

en: Messages
cs: Zprávy

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: Source
cs: Zdroj

en: Query
cs: Dotaz

en: Revert
cs: Vrátit

en: Path alias
cs: Alias cesty

en: Notice
cs: Oznámení

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Description:
cs: Popis:

en: Execute
cs: Vykonat

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Importing
cs: Probíhá import

en: Migration
cs: Migrace

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: The total number of times the node has been viewed.
cs: Celkový počet zobrazení uzlu.

en: The total number of times the node has been viewed today.
cs: Celkový počet dnešních zobrazení uzlu.

en: The most recent time the node has been viewed.
cs: Čas kdy byl uzel naposledy prohlížen.

en: The name of the variable.
cs: Název proměnné

en: The value of the variable.
cs: Hodnota proměnné

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Custom blocks
cs: Vlastní bloky

en: A description of the menu
cs: Popisek menu

en: Hard
cs: Těžké
