Migrate (7.x-2.8-beta1) - en to km translation catalogue (45 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Variable
km: អថេរ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Low
km: ទាប

en: View
km: មើល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Error
km: កំហុស

en: Options
km: ជម្រើស

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: N/A
km: គ្មាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Items
km: ធាតុ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Path alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ​របស់​​ផ្លូវ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: The name of the variable.
km: ឈ្មោះ​អថេរ ។

en: The value of the variable.
km: តម្លៃ​អថេរ ។

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
km: បញ្ជី​បញ្ជី​​ពាក្យ​ដែលបំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ ដើម្បី​ពិពណ៌នា​អំពី​មាតិកា​របស់​អ្នក ។
