Migrate (7.x-2.8-beta1) - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Low
nn: Låg

en: View
nn: Sjå på

en: Error
nn: Feil

en: Items
nn: Element

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Class
nn: Klasse

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: seconds
nn: sekundar

en: Path alias
nn: Sti-alias

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nn: Skriv inn ee liste med ord skild med komma for å beskrive innhaldet ditt.
