Migrate (7.x-2.8-beta1) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Menu
sq: Menuja

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Error
sq: Gabim

en: Items
sq: Elementët

en: Medium
sq: Mesatar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Operation
sq: Veprimi

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: Revert
sq: Rikthe

en: Path alias
sq: shto alias
