Migrate (7.x-2.8) - en to ps translation catalogue (34 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Variable
ps: بدلیده

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Low
ps: ټيټ

en: View
ps: ليد

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Error
ps: تیروتنه

en: Done
ps: ترسره شو

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: Items
ps: توکي

en: Medium
ps: منځنى

en: Configuration
ps: سازول

en: Task
ps: دنده

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Source
ps: سرچينه

en: Query
ps: پوښتنه
