Migrate (7.x-2.8) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Low
si: පහත්

en: Error
si: දෝෂය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
