Migrate (7.x-2.8) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Menu
sr: Мени

en: Error
sr: Грешка

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: seconds
sr: секунди

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Dependencies
sr: Зависности
