Migrate (7.x-2.9) - en to ka translation catalogue (39 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Low
ka: დაბალი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Done
ka: დასრულება

en: Module
ka: მოდული

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Items
ka: ელემენტები

en: Medium
ka: საშუალო

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Source
ka: წყარო

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
