Migrate (7.x-2.9) - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Menu
ne: मेनु

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Error
ne: त्रुटि

en: Done
ne: भयो

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Medium
ne: माध्यम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Source
ne: स्रोत

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: done
ne: गरियो

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Dependencies
ne: आश्रित
