Migrate (7.x-2.9) - en to or translation catalogue (14 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
