Migrate (7.x-2.5) - en to fa translation catalogue (50 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Operations
fa: عملیات

en: Development
fa: توسعه

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Priority
fa: اولویت

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیام

en: Country
fa: کشور

en: Image
fa: تصویر

en: Import
fa: ورود

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Low
fa: کم

en: Menu
fa: منو

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Error
fa: خطا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Done
fa: انجام

en: Module
fa: ماژول

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Warning
fa: هشدار

en: N/A
fa: هیچ

en: OK
fa: موافقت

en: Medium
fa: متوسط

en: Destination
fa: مقصد

en: Class
fa: کلاس

en: Node: Body
fa: گره : بدنه

en: Level
fa: سطح

en: Operation
fa: عملکرد

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: No items selected.
fa: هیچ آیتمی انتخاب نشده.

en: Source
fa: منبع

en: Query
fa: پرس و جو

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Migrate
fa: انتقال

en: Limit to
fa: محدود به

en: Description:
fa: توضیحات:

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Registration
fa: عضویت

en: Menu links
fa: پیوندهای منو

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.
