Migrate (7.x-2.12) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Dashboard
ga: Deais
