Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Language
ast: Llingua

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Password
ast: Clave

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Format
ast: Formatu

en: Upload
ast: Xubir

en: Picture
ast: Imaxe

en: Files
ast: Ficheros

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Signature
ast: Robla

en: Users
ast: Usuarios

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Path alias
ast: Alias del camín
