Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Picture
bo: པར

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Path alias
bo: བརྒྱུད་ལམ་གྱི་མིང་གཞན

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི
