Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Language
ca: Llengua

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Password
ca: Contrasenya

en: Node ID
ca: ID del node

en: Teaser
ca: Resum

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Upload
ca: Puja

en: Picture
ca: Imatge

en: Files
ca: Fitxers

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Signature
ca: Signatura

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Users
ca: Usuaris

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: Path alias
ca: Àlies de camí

en: Timezone
ca: Zona horària

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris

en: Data
ca: Dades

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Migration
ca: Migració

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Last access timestamp
ca: Marca horària de l'últim accés

en: Last login timestamp
ca: Marca horària de l'últim inici de sessió

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
ca: La vostra configuració del PHP només suporta un sol tipus de base de dades, de manera que s'ha seleccionat automàticament.

en: @driver_name settings
ca: Paràmetres del @driver_name

en: Language (fr, en, ...)
ca: Llengua (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
ca: Marca horària de modificació

en: The translation set id for this node
ca: L'identificador del conjunt de traducció per aquest node

en: Registered timestamp
ca: Marca horària de registre

en: Signature format
ca: Format de la signatura
