Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Language
eo: Lingvo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Password
eo: Pasvorto

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Picture
eo: Bildo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Signature
eo: Subskribo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Path alias
eo: Vojkromnomo

en: 1 user | @count users
eo[0]: 1 uzanto
eo[1]: @count uzantoj
