Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Development
et: Arendus

en: Language
et: Keel

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Password
et: Parool

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Format
et: Vorming

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Picture
et: Pilt

en: Files
et: Failid

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Signature
et: Allkiri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Users
et: Kasutajad

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Path alias
et: Aadressi alias

en: Review
et: Kontroll

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Data
et: Andmed

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Migration
et: Migreerimine

en: Created timestamp
et: Loomise aeg

en: Last access timestamp
et: Viimase külastuse ajatempel

en: Last login timestamp
et: Viimase sisselogimise ajatempel

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
et: Sinu PHP seadistus toetab ainult ühte andmebaasi liiki, seetõttu valiti see automaatselt.

en: @driver_name settings
et: @driver_name sätted

en: Language (fr, en, ...)
et: Keel (et, en, ...)

en: Modified timestamp
et: Muutmise aeg

en: Revision Log message
et: Versioonilogi teade

en: Registered timestamp
et: Registreerumise aega tähistav ajatempel

en: Signature format
et: Allkirja formaat
