Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Development
fi: Kehitys

en: Language
fi: Kieli

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Password
fi: Salasana

en: Format
fi: Muoto

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Upload
fi: Siirrä

en: Picture
fi: Kuva

en: Files
fi: Tiedostot

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Published
fi: Julkaistu

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sticky at top of lists
fi: Kiinnitetään luetteloiden alkuun

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: Path alias
fi: Polun alias

en: Review
fi: Tarkistus

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: 1 user | @count users
fi[0]: 1 käyttäjä
fi[1]: @count käyttäjää

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: Migration
fi: Migraatio

en: Created timestamp
fi: Luotu-aikaleima

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Last login timestamp
fi: Viimeisimmän kirjautumisen aikaleima

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
fi: PHP-asennuksesi tukee vain yhtä tietokantatyyppiä, joten se on valittu automaattisesti.

en: @driver_name settings
fi: @driver_name asetukset

en: Language (fr, en, ...)
fi: Kieli (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
fi: Muokattu-aikaleima

en: Revision Log message
fi: Sisältöversion logiviesti

en: The translation set id for this node
fi: Tämän solmun käännössarja

en: Registered timestamp
fi: Rekisteröitymisen aikaleima

en: Signature format
fi: Allekirjoituksen muoto

en: Init
fi: Oletussähköposti
