Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Language
gl: Idioma

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Password
gl: Contrasinal

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Format
gl: Formato

en: Teaser
gl: Resumo

en: Upload
gl: Subir

en: Picture
gl: Imaxe

en: Files
gl: Ficheiros

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Published
gl: Publicado

en: Signature
gl: Sinatura

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Users
gl: Usuarios

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Source type
gl: Tipo de fonte

en: Path alias
gl: Alias de ruta

en: Review
gl: Revisión

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: 1 user | @count users
gl[0]: 1 usuario
gl[1]: @count usuarios

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Default role
gl: Rol predefinido

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
gl: A súa configuración de PHP só admite un único tipo de base de datos, polo que foi seleccionado automáticamente.

en: @driver_name settings
gl: opcións de @driver_name

en: Signature format
gl: Formato da sinatura
