Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Development
he: פיתוח

en: Language
he: שפה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Password
he: סיסמה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Format
he: פורמט

en: Teaser
he: תקציר

en: Upload
he: העלאה

en: Picture
he: תמונה

en: Files
he: קבצים

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Drupal
he: דרופל

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Signature
he: חתימה

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Users
he: חברי האתר

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Source type
he: סוג מקור

en: Path alias
he: כינוי נתיב

en: Review
he: סקירה

en: Timezone
he: איזור זמן

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים

en: Data
he: נתונים

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Migration
he: מיגרציה

en: Created timestamp
he: נוצרה חותמת זמן

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
he: הגדרות ה PHP שלך תומכות בסוג מסד נתונים בודד, לכן הוא נבחר אוטומטית עבורך

en: @driver_name settings
he: הגדרות @driver_name
