Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Development
hr: Razvoj

en: Language
hr: Jezik

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Password
hr: Lozinka

en: Format
hr: Oblik

en: Teaser
hr: Mamac

en: Upload
hr: Otpremi

en: Picture
hr: Slika

en: Files
hr: Datoteke

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Signature
hr: Potpis

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Users
hr: Korisnici

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Path alias
hr: Putanja nadimka

en: Review
hr: Provjeri

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: 1 user | @count users
hr[0]: @count korisnik
hr[1]: @count korisnika
hr[2]: @count korisnika

en: Default theme
hr: Zadani predložak

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
hr: Vaša PHP postavke podržavaju samo jednu vrstu baze podataka, stoga je ista automatski odabrana.

en: @driver_name settings
hr: @driver_name postavke
