Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Development
jv: Pangembangan

en: Language
jv: Basa

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Password
jv: Sandhi

en: Node ID
jv: ID Node

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Upload
jv: Unggah

en: Picture
jv: Gambar

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Users
jv: Panganggo

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
jv: Sétingan PHP Sampéyan namung bisa kanggo jenis database tunggal, mula kuwi ndadékaké otomatis kepilih.

en: @driver_name settings
jv: Sétingan @driver_name
