Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Language
ku: زمان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Format
ku: فۆرمات

en: Upload
ku: بارکردن

en: Picture
ku: وێنە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Signature
ku: مۆر

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: 1 user | @count users
ku[0]: 1 بەکارهێنەر
ku[1]: @count بەکارهێنەر

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: @driver_name settings
ku: ڕێکخستنەکانی @driver_name
