Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Language
lt: Kalba

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Format
lt: Formatas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Signature
lt: Parašas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Users
lt: Nariai

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Data
lt: Duomenys

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Default role
lt: Numatyta rolė

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
lt: Jūsų PHP nustatymai palaiko tik vieną duomenų bazės tipą, taigi jis buvo pasirinktas automatiškai.

en: @driver_name settings
lt: @driver_name nuostatos
