Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Development
lv: Izstrāde

en: Language
lv: Valoda

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Password
lv: Parole

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Format
lv: Formāts

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Files
lv: Faili

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Signature
lv: Paraksts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Users
lv: Lietotāji

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Path alias
lv: Ceļa aizstājvārds

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Data
lv: Dati

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Migration
lv: Migrācija

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
lv: Jūsu PHP konfigurācija atbalsta tikai vienu datubāžu tipu, tādēļ šis tips tika izvēlēt automātiski.

en: @driver_name settings
lv: @driver_name uzstādījumi

en: Revision Log message
lv: Revīzijas Žurnāla pieraksts
