Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Development
os: Райрæзт

en: Language
os: Æвзаг

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Format
os: Формат
