Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Language
sq: Gjuha

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Picture
sq: Fotografia

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Signature
sq: Firma

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Users
sq: Përdorues

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Path alias
sq: shto alias

en: 1 user | @count users
sq[0]: 1 përdorues
sq[1]: @count përdorues

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar
