Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to sv translation catalogue (44 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Development
sv: Utveckling

en: Language
sv: Språk

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Password
sv: Lösenord

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Teaser
sv: Ingress

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Picture
sv: Bild

en: Files
sv: Filer

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Roles
sv: Roller

en: Published
sv: Publicerad

en: Signature
sv: Signatur

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Sticky at top of lists
sv: Alltid överst i listan

en: Users
sv: Användare

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Source type
sv: Källtyp

en: Path alias
sv: Sökvägsalias

en: Review
sv: Granska

en: Timezone
sv: Tidszon

en: 1 user | @count users
sv[0]: 1 användare
sv[1]: @count användare

en: Default theme
sv: Standardtema

en: Default role
sv: Förvald roll

en: Migration
sv: Migrering

en: Created timestamp
sv: Skapade tidsstämpel

en: Credentials
sv: Referenser

en: Last access timestamp
sv: Tidsstämpel för senare åtkomst

en: Last login timestamp
sv: Tidsstämpel för senare inloggning

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
sv: Dina PHP-inställningar stöder enbart en enda typ av databas, därför har den valts automatiskt.

en: @driver_name settings
sv: Inställningar för @driver_name

en: Authored by (uid)
sv: Författad av (uid)

en: Language (fr, en, ...)
sv: Språk (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
sv: Anpassad tidsstämpel

en: Revision Log message
sv: Versionsloggmeddelande

en: The translation set id for this node
sv: Översättningens uppsättnings-id för denna nod

en: Registered timestamp
sv: Registrerad tidsstämpel

en: Signature format
sv: Format på signatur

en: Init
sv: Initialisera
