Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Language
af: Taal

en: Password
af: Wagwoord

en: Upload
af: Oplaai

en: Picture
af: Prentjie

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Signature
af: Handtekening

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Users
af: Gebruikers

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Path alias
af: Pad alias

en: Review
af: Hersiening

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers
