Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Language
bs: Jezik

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Password
bs: Lozinka

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Picture
bs: Slika

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Signature
bs: Potpis

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Users
bs: Korisnici

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Path alias
bs: Pseudonim putanje
