Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Language
el: Γλώσσα

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Format
el: Μορφή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Upload
el: Αποστολή

en: Picture
el: Εικόνα

en: Files
el: Αρχεία

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Users
el: Χρήστες

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Path alias
el: Ψευδώνυμο διαδρομής

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: 1 user | @count users
el[0]: 1 χρήστης
el[1]: @count χρήστες

en: Data
el: Δεδομένα

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: Last access timestamp
el: Χρονική σήμανση τελευταίας πρόσβασης

en: Last login timestamp
el: Χρονική σήμανση τελευταίας σύνδεσης

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
el: Η διαμόρφωση της PHP υποστηρίζει μόνο ένα τύπο βάσεων δεδομένων, έτσι έχει επιλεγεί αυτόματα.

en: @driver_name settings
el: Ρυθμίσεις @driver_name

en: Language (fr, en, ...)
el: Γλώσσα (fr, en, ...)

en: Registered timestamp
el: Καταγεγραμμένη χρονική σήμανση

en: Signature format
el: Μορφή υπογραφής
