Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Language
fy: Taal

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Upload
fy: Uploade

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Users
fy: Brûkers
