Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Language
ga: Teanga

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Review
ga: Athbhreithnigh
