Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Language
gu: ભાષા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Data
gu: માહિતી

en: Default theme
gu: મૂળભૂત થીમ
