Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Language
ht: Lang

en: Password
ht: Mo pas

en: Picture
ht: Foto

en: Files
ht: Fichye

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
