Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Language
ka: ენა

en: Password
ka: პაროლი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Picture
ka: სურათი

en: Files
ka: ფაილები

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: 1 user | @count users
ka[0]: 1 მომხმარებელი
ka[1]: @count მომხმარებელი
