Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Signature
kn: ಸಹಿ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು
